resim39883323

Online Okey Oyna

İçindekiler

  • 1 Online Okey Nasıl Oynanır?
  • 2 Online Olarak Okey Oynamak

Online okey oyna, Eğlenceli ve Türklerin oynamayı maksimum sevilmiş olduğu oyunlar içinde yer edinen okeyi oynamayı seven kişiler için çevrimiçi okey oyna hizmeti veren siteler bulunmaktadır. Online okey oynamanın birçok pozitif yanları vardır ve bu üstünlükleri ile de birçok kişinin bu sitelere üye oldukları bilinmektedir. Bu sitelerde birden fazla kişinin aynı anda okey oynuyor olması ile değişik kişiler ile okey oynayabilir oyun tecrübenizi geliştirebilir ve coşku dolu oyunları deneyimli ve iddialı rakipler ile oynayabilirsiniz. Online okey oynatan sitelerin mobil programları da bulunmaktadır. Bu özelikleri ile de tabletinizden ya da akıllı telefonunuzdan da günün her saatinde okey oynamanız olası olmaktadır.

Online Okey Nasıl Oynanır?

Okey oynamayı seviyor fakat bunun için hususi bir bütçe ayırmak istemiyorsanız ve yalnızca eğlencesine oynamak istiyorsanız yapmanız ihtiyaç duyulan okey oyna çevrimiçi diyen sitelerden birisine üye olmaktır. Bu sitelere üyelik oluşturulması esnasında bir ücret ödenmez ve daha oradan da oyunun oynanması için de yatırım yapılmasına gerek yoktur. Sitede size sanal paralar armağan edilir ve sizde oyun oynayarak verilen bu sanla parayı arttırırsınız. Oyunları yitirme ihtimalinizde bulunmuş olduğu için günlük yapacağınız girişlerde de sanal paralar verilmeye devam edilir.

Online okey oynarken düzgüsel olarak açtığınızda o el için ortaya koyulmuş olan miktar kazanılır fakat elinizde okey var ise ve okey atarak oyunu bitirmeniz durumunda çanak denilen yerde biriken miktarı kazanır ve oyunu bitirirsiniz. Pek çok sitede okey oyna eşli hususi durumunun olduğu görülmektedir. Bu özelliği kullanarak dilerseniz kendiniz eşli oyunlar başlatabilir ve size eşlik edecek kişiler ile okey oynayabilirsiniz. İsterseniz de diğer kişiler tarafınca açılmış olan eşli oyunlara katılabilirsiniz.

Online Olarak Okey Oynamak

Online olarak okey oynanabilecek sitelerin olabildiğince arttığı bilinmektedir. Bu sitelerin hepsine de üye olmanıza gerek yoktur. Pek çok site üye olmadan okey oynanabilme hususi durumunu taşımaktadır. Bu sayede de istediğiniz an çevrimiçi olabilir ve siteye konuk olarak okey oyna hususi durumunu kullanarak giriş yapabilir ve sizin gibi sitede o an çevrimiçi olan kişiler ile okey oynayabilirsiniz. Gerçek para ile de okey oynanan siteler bulunmaktadır. Bu sitelere üye olmak parasızdır fakat sitede okey oynamak için yatırım yapılır ve oyunlarda reel para ile oynanır. Oyunların kazanılması durumunda de elde edilmiş hasılatlarta istendiği vakit çekilebilmektedir. Bu sitelerin yerine online okey oyna opsiyonu ile hizmet veren siteler daha fazla tercih edilmektedir.

Hemen Oynamak İçin Tıkla

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir