Hemen Okey Oyna

Hemen Okey Oyna

75 / 100

Hemen Okey Oyna…Her noktaya özen gösteren bu özel geliştirilmiş sistem sayesinde okey oynamak hiç bu kadar eğlenceli ve kolay olmamıştı. Eğer okey arkadaşı bulamıyorsanız veya başka bir yere gitmek istemiyorsanız okey servisi ile kaliteli oyunlara katılabilir, herkesle sohbet edebilir ve mükemmel okey eğlencesini en iyi şekilde yaşayabilirsiniz.

NASIL KAYDOLABİLİRİM?

Ön onay almadan sistemimize başvurmak çok kolay. Atayacağınız bir rumuz ve şifre yazarsanız, gerçek bir e-posta veya unutmayacağınız bir adla rastgele bir e-posta yazarsanız, unuttuysanız, yöneticimiz tarafından bunun sizinle ilgili olduğunu onaylamanız istenir. bu e-posta adresi için şifre. Daha sonra bay/bayan cinsiyetinizi seçip kayıt düğmesine basarak doğrudan web sitemize gidebilirsiniz.

Cinsiyetiniz kayıt sırasında asla değiştirilemez, bu yüzden en önemli şey 🙂 Kullanıcı adınız ve şifreniz istediğiniz zaman adminimiz tarafından değiştirilebilir. Takma adınızı ve yazınızı renklendirme imkanını sitemizin okey odalarında bulabilirsiniz. İstediğiniz renk kodunu herhangi bir yöneticiye bildirmeniz yeterlidir. Ayrıca sınırsız profil fotoğrafı değiştirme fırsatları ve ödülleri ile sizlere en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Bizimle eğleneceğinizi umuyoruz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir