Canlı Okey Oyna

Canlı Okey Oyna

77 / 100
Canlı Okey Oyna… Özellikle Türkiye’de oldukça popüler olan online okey oyunu telefon, bilgisayar, tablet gibi birçok araç kullanılarak oynanabilmektedir. Oyunun türüne göre gerçek kişilerle online veya yapay zeka ile offline olarak oynayabilirsiniz.
Online olarak oynandığı için oyunun dinamikleri sürekli değişiyor ve bu da oyuna daha fazla eğlence katıyor, bu yüzden günümüzde giderek daha fazla insan okey oyununu online oynamayı tercih ediyor. Sosyalleşmek gibi faydaları olduğu için gerçek insanlarla tanışmak mümkündür.

Canlı Okey Odaları

Bu oyunlar sayesinde birçok insan dünyanın farklı yerlerindeki oyuncularla arkadaş oldu. Oyunun dili evrensel olduğu için her açıdan anlaşılır hale geliyor. Bu nedenle kullanıcı sayısı her geçen gün artmaktadır. OKEY PLUS en popüler online okey uygulamaları arasında ilk sırada yer almaktadır.
Bu sosyal platformda bir milyondan fazla oyuncu Facebook ile senkronize ediliyor. Android ve Ios’ta ücretsiz olarak sunulan Okey Plus, çevrimiçi ve çevrimdışı olarak oynanabiliyor.

Maksat Canlı Okey Oyna

Oyun 2, 3 ve kişilik odalarla oynanabilir, mobil ve ev cihazlardan oynanabilir ve sorunsuz bir şekilde senkronize edilir. Oyun mobil data ve Wifi üzerinden oynanabilir, online olarak farklı kişilerle veya davet ettiğiniz arkadaşlarla oynanabilir.
Oyuna girdikten sonra tek tuşla odalara girebilir, herkese arkadaşlık isteği gönderebilir, sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Facebook hesabınız yoksa Okey Plus‘ı misafir olarak oynayabilirsiniz. Oyunu ilk indirdiğinizde size ücretsiz bir jeton verir ve sık sık giriş yaptığınızda bir tane alırsınız.
Oyunda odayı seçme seçeneğiniz var. Şimdi oyna seçeneğine tıkladığınızda sizi oda seçim sayfasına götürecektir. Bu sayfada bulunan odalara katılabilir ve bahis yaparak oyun içinde chip kazanabilirsiniz. Odalarda bulunan jeton miktarını beğenmediyseniz, kendiniz bir oda açabilir ve arkadaşlarınızla veya yabancılarla oynayabilirsiniz.
Arkadaşlarla oynamak için online arkadaşlarınızı Arkadaşlarım bölümüne davet ederek birlikte oynamaya başlayabilirsiniz. Okey Plus size okey oynarken müzik dinleme seçeneği de sunar. Duymak istediğiniz şarkılar oyuna dahildir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir