resim61664701

Bursa Okey

İçindekiler

  • 1 Bursa Okey Oyunu Nasıl Oynanır!
  • 2 Bursa ilçe okey salonları

Bursa okey, büyük şehirlerimizden biri olan bursa ilimiz.
M.Ö. 2500 – 2700 yıllarını göstermektedir. Her geçen gün büyümeye süren ilimizde birçok genç nüfus bulunmakta. Bu gençlerden oluşan kalabalık şehrimizde gençlerin maksimum rağbet gösterdiği eğlencelerden biri de okey oyunudur.

Daha oldukça kahve kültürünü daha fazla benimseyen ergenler gün geçtikçe bu alışkanlıklarını bilgisayar, tablet, telefon gibi teknoloji aletlerine yönlendirmiş durumda. Sizler için yaptığımız mini bir ankette bu gençlerin neredeyse tamamı reel ve kaliteli bir okey oyunu oynaya bilecekleri bir sitenin olmaması yönünde olmuştur.

Bursa Okey Oyunu Nasıl Oynanır!

Şehrinizde bulunan oyuncularla oynamak ve yaşadığınız ilin insanları ile kaynaşmanız için. Sadece bursa şehrimize özgü bir okey salonu oluşturduk bu odalarımızda oynadığınız her oyuncu özgü bursa ikametine mensup bay/bayan kullanıcılardan oluşmaktadır.

bursa okey oyna

Yerel okey odaları, teriminde sistemimizi gün geçtikçe büyüterek ilerletmeye ve hızla yükseltmeye devam ediyoruz. Amacımız sizler için rahat ve refah bir oyun ortamı oluştura bilmektir. Oyunu daha kapsamlı hale getirmek için salon içinde şu şekilde bir ayrımda bulunmaktadır. Bulunduğunuz ilin hatta ve hatta ilçenin oyuncularına bile ulaşmanız artık oldukça basit olacak alt bölümde bulunan ilçelerimize ait odalarımıza girerek bulunduğunuz semtin aktörleri ile okey oyunu oynama imkanı bulacaksınız.

Bursa ilçe okey salonları

Bursa şehrimize ait ilçeler ve ilçeodalarımız; Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir. Olmaktadır bu ilçelerin insanları ve vatandaşları ile okey oynamak istiyorsanız okey sayfamıza alt bölümde bulunan oynamak için tıkla düğmesine basarak bağlana bilirsiniz.

Salonumuza girdiğiniz vakit sizi salon seçeneklerinde il ve ilçe bilhassa karşılayacaktır. Bu seçeneklerden dilediğinizi seçerek o odanın okey salonuna bağlana bilir oynaya bilirsiniz.

Hemen Oynamak İçin Tıkla

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir