resim81127232

Hakkari Okey Oyna

İçindekiler

  • 1 Hakkarim Okey Salonları ve Avantajları
  • 2 Hakkari Okey ilçeler Neler

Hakkari okey oyna, Sevdiklerini ve bulunduğunuz il olan hakkarim şehrinde okey oyunu oynamak ve ustalaşmış hakkarili okeycilerle oyun heyecanı yaşamak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Hakkarim Okey Salonları ve Avantajları

Hakkari okey salonlarımızda sizler için hazırlanmış masa düzeni ve kaliteli görsellikleri vasıtası ile kendinizi evinizde gibi hissedecek ve oyunumuzu oynarken oldukça keyif alacağınıza eminiz. Ayrıca bu oyun içinde ekstra olarak sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerimizden yararlanma imkânına haiz olacaksınız bu hizmetlerimiz bilhassa oyuncuların. Oyun oynarken Müzik eşliğinde oynama arzusu bu sebepledir ki bizler hususi radyomuz ile kesintisiz sizlere radyo/müzik hizmeti sunmaktayız.

Ayrıca oyun sırasında rakip oyunculara jestler yaparak onlara çay çiçek ve aynısı emojiler göndererek onlara hediyeler suna bilirsiniz. Tabi bu tarz şeyleri yaparken elde ettiğiniz kazanmış olduğunuz puanlardan birazını kaybede bilirsiniz. Kendinizi göstererek rakip oyunculardan iyi olduğunuzu puanlarınızın çokluğu ile olacaktır. Puanlama sistemi oldukça önemlidir okey oyunlarında. Bir okey oyuncunun puanı ne kadar yüksek olursa etkin olduğu ve ustalaşmış oyuncu olduğu oradan anlaşıla bilmektedir. Ayrıca rakibinizin profil sayfasına giderek bu oyucunun kaç kez oyun oynadığını kaçını kazanıp kaçını kaybettiğini, göre bilirsiniz.

Hakkarim Okey

Hakkari Okey ilçeler Neler

ÇUKURCA, ŞEMDİNLİ, YÜKSEKOVA, MERKEZ – Hakkari ilimize bağlı merkezi saymazsak toplamda 3 ilçe bulunmaktadır. Bu ilçelerin dağılımlarına göre nüfusları değişmektedir. En yüksek nüfusa haiz olan içesi yüksekovadır. Okey oyunları hakkarim şehrinde oldukça yaygın oynanan bir oyundur bilhassa bu şehirde ustalaşmış okeyciler turnuvalar düzenlemektedir. Oyun salonumuzda sizlerde bu ilçelerde veya bu ilçenin iyi aktörleri ile okey oyunu oynamak istiyorsanız alt bölümde bulunan oynamak için tıkla düğmesi ile derhal okey oyunları salon listemize ulaşa bilirsiniz.

Hemen Oynamak İçin Tıkla

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir