resim27142178

4 Kişilik Okey Oyna

İçindekiler

  • 1 4 Kişi ile Okey Nasıl Oynanır
  • 2 4 Kişilik Plus Okey

4 Kişilik Okey Oyna, Eğer okey oynamak istiyor ve iyi bir tatbik arayışı içerisindeyseniz size doğru yere geldiğinizi söylemek isteriz. Çünkü yazımızda bahsetmiş olduğumuz tatbik ile arayışınız sona erecektir. Okey oyna 4 benlik opsiyonunun yanı sıra bu uygulamada 2 benlik oyunlar da oynayabilme imkânı ile tatbik size seçim şansı sunmaktadır.

İstediğiniz oyuncu sayısıyla oynadığınız oyunlarınızı talep eder dostlarınızla dilerseniz de tek başınıza online bir halde oynayabilirsiniz. Eğer yalnızsanız “Oynayamayacağım.” Derdine düşmenize asla gerek yoktur. Çünkü sistem üstünde sizin gibi tek başına oyuna giren çoğu oyuncu mevcuttur. Bu noktada sistemin rolü ise sizin gibi olan bu aktörleri bir araya getirerek sizlerin beraber oyun oynamasını sağlamaktır.

4 Kişi ile Okey Nasıl Oynanır

Gerekse online platformda, gerekse reel bir platformda bir karşılıklı okey oyununda en büyük problemlerden bir tanesi, bir oyuncunun maçı terk etmesidir. Kimsenin bu durumu sevdiğini düşünmüyoruz. Ama bu duruma bir çözüm bulan Okey plus programını seveceğinizi düşünüyoruz. Eğer bir oyuncu oyunu terk etmesi gibi bir durumun mevzubahis olduğu takdirde sistem üstünde sizler için vazife alan bot oyuncular devreye girmektedir. Oyundan kaçan oyuncunun yerine oyun botu oynayarak sizi mağdur durumda bırakmamaktır ve siz de oyun keyfinize kesinti yaşamadan devam etmiş olacaksınız. Bu özelliği yedekte oturan bir dostunuz yoksa reel bir oyunda bulamayacağınızı da belirtmek isteriz.

4 Kişilik Plus Okey

Ayrıca 4 benlik okey plus oyna uygulamasının gene sizler için elde etmiş olduğu özelliklerden biri ise her oyun için muayyen bir müddet aralığında oynama imkânı sunuyor. Bu vaziyet sizi birtakım fena amaçlı oyunculardan uzak tutarak uzun beklemenizi sonlandırıyor. Oyunun size vermiş olduğu süreyi aşarsanız sistem kendiliğinden sizin için herhangi oynamaktadır ve ne oynayacağı belli olmamaktadır. Atmak istemeyeceğiniz bir taşı atabilir hatta bir ihtimal okeyiniz var ise bu taş okey bile olabilir. Bu nedenle o süreyi aşmamanızı öneri ederiz. Zaten düzgüsel bir oyuncunun düşünüp oynaması için fazlasıyla kafi bir süredir.

4 Kişilik Okey

Ne kadar hoş imkanlar sunarak gerçeğe oldukça yakın bir oyun tecrübesi elde etmiş bir tatbik olsa da asla bir suni şeyin gerçeği gibi olmayacağı gibi bu da gerçeği gibi olamamaktadır. Fakat reel bir oyun tecrübesi için muayyen imkanlar gerekmektedir. Yer, vakit ve oyuncu gibi etkenlerin hepsinin bir arada olmasıyla reel bir oyun oynanabilir. Oysa ki bu uygulama, size her şeyi sağlamaktadır. Oyuncuları kendisi bulmaktadır ve elinizde cihazınız olduğu sürece nerde olduğuna bakılmaksızın oynayabilme imkânına sahipsiniz üstelik tamamiyle ücretsiz.

Hemen Oynamak İçin Tıkla

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir