resim86555604

101 Okey Plus Oyna

101 Okey Plus Oyna

101 okey plus Türkiye’nin maksimum tercih edilen çevrimiçi uygulamalarından bir tanesidir. Ülkemizde 101 okey oyunu olabildiğince fazla sevilen ve oynaması tercih edilen bir oyundur. Online oyunlar içinde maksimum üyeye ve oyuncuya haiz bir uygulamadır. Son teknolojik alt yapısı vasıtası ile oynarken rastgele bir takılma ya da donma yaşamazsınız. Aynı zamanda yeni bir oyuna katılmanız için çabucak imkân sağlar.

 

101 okey plus oyununu ilk kez oynayacaksanız yapmanız ihtiyaç duyulan ilk şey uygulamayı indirmeniz olacaktır. 101 okey plus oyna  oyununa girerek talep eder üye olarak oynayabilirsiniz dilerseniz konuk girişi yaparak oynayabilirsiniz. 101 okey plus oyununda ele başlayan şahsa 22 tane öteki oyunculara 21 tane okey taşı dağıtılmaktadır. Oyuncular ellerinde bulunan taşların toplam kıymetini minimum 101 yapmalıdırlar. Oyunun amacı yere minimum 101 sayısını açmak ve elindeki bütün taşları bitirmektir.

 

101 okey plus oyunu, klasik okey oyunundan farklıdır. Klasik okey oyununda yandaki oyuncudan taş alabilirken 101 okey plus oyununda yalnızca eliniz biteceği vakit yan tarafınızdaki arkadaşınızdan taş alabilirsiniz. Eğer taraftan alacağınız taş elinizi açmayacaksa o taşı alamazsınız. Ortada bulunan taşlardan almak zorundasınız.

 

101 okey plus oyununda kendi taktiklerinizi kendiniz geliştirmelisiniz. Rakip aktörleri iyi bir halde izleyerek onların attıkları taşın sizin işinize yarayıp yaramadığına dikkat etmeniz gerekir. Rakibinizin attığı taşları iyi izleyerek ona atacağınız taşlarla elini açmasını engelleyebilirsiniz. 101 okey plus oyununda takip ve dikkat çok mühim bir detaydır.

 

101 Okey Plus Uygulaması Nasıl Kullanılır?

101 okey plus uygulamasından yararlanmanız için öncelikli olarak uygulamayı indirmeniz gereklidir. Uygulamayı indirdikten sonrasında iki seçenekle programa girebilirsiniz.

 

l İlk seçenek olarak üye girişi oluşturuşunuz ve programa giriş sağlarsınız.

l İkinci seçenek olarak konuk girişi üstünden katılabilirsiniz.

l Hemen oyna butonundan oyuna derhal katılabilirsiniz.

l Uygulamaya girdikten derhal sonrasında oynamak istediğiniz bütün seçenekleri kendiniz belirleyebilirsiniz.

l Oyuncu talep eder masa oluşturur ya da hazır olan bir masaya katılabilir.

l Masa oluşturacaksanız şayet elinizde bulunan miktar kadar masalara katılabilirsiniz. Ya da kendi belirleyeceğiniz miktar ile masa açıp oyun arkadaşı bekleyebilirsiniz.

l 101 okey plus oyununu katlamalı ya da katmasız olarak tercih edebilirsiniz.

l 101 okey plus oyununda bunun yanı sıra sistemin size yardım etmesini ya da etmemesini de tercih edebilrisiniz.

101 okey plus oyununda yapmanız ihtiyaç duyulan bütün adımlar bunlardır. Uygulamayı kullanmak olabildiğince kolaydır ve zevklidir. Dilerseniz bir masa oluşturarak arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz. Dilerseniz yeni takım arkadaşları edinerek oyna bilirsiniz tamamiyle sizin tercihinize kalmış bir durumdur.

 

 

101 Okey Plus Kullananlar Tavsiye Ediyor Mu?

Ülkemizde maksimum kullanılan çevrimiçi oyun sitelerinden biri de 101 okey plustır. Oldukça fazla üyeye haiz olan bu tatbik günde binlerce şahıs tarafınca kullanılmaktadır. Sağlamış oldukları kaliteli hizmet ve gelişmiş alt yapı vasıtası ile olmazsa olmaz olmuştur. Oyuncuları bekletilmeden oyuna dahil etmesi en sevilen özelliklerinden bir tanesidir.

 

101 okey plus kullanan kişiler bütün çevresine bu uygulamayı öneri etmektedirler. Zamanın iyi mi geçtiğini anlamadan eğlenceli bir halde 101 okey plus oyununu oynarlar. Sitenin takılmaması oyuncular için artı bir değerdir. Dilediğiniz yerde dilediğiniz vakit kolaylıkla oynayabilirsiniz. Yeni katılan oyunculara konuk girişinden sistemi tanıması için oynatma fırsatı verirler.

 

101 okey plus oyunu son zamanların maksimum tercih edilen ve oynamaktan zevk alınan oyunlarından bir tanesidir. Gün geçtikçe bünyesine yeni oyuncular katan 101 okey plus gelişerek ve kendini yenileyerek sisteme devam etmektedir. Kullanıcıların son aşama sevinçli bir halde oynadığı bu oyunu gönül rahatlığı ile oynayabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir