resim75406387

101 çanak okey

101 Çanak Okey sizlerin sanal okey oyunları oynayarak keyifli zaman geçirebilmesi için yeni program teknolojisi ile oluşturduk. 101 okey odamız en iyi okey oynayabileceğiniz bir platformdur. Sitemizde oyuncu olarak adam bayanların olduğu ortamlarda oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Oyuna başlamadan ilkin kendinize bir kullanıcı ismi belirlersiniz ve oyun masasında o isim ile yerinizi alırsınız. Masada bulunan öteki oyunculara mesaj gönderebilir ve yazışarak söyleşi edebilirsiniz. Günlük stresten ve bitkinlikten kurtulmak için okey oynamak sizi rahatlatacaktır. Sitemiz sizlere en iyi okey oyunlarını taktim etmek ve oyunlarınızı kesintisiz oynayabilmeniz için kuvvetli sistemler üstünden gösterim yapmaktadır.

101 Çanak Okey Nasıl Oynanır

101 Çanak Okey Nasıl Oynanır Okey oyunu her oyuncunun önünde bulunan taş dizme tahtasına taşların dizilmesi ile oynanmaktadır. Oyun toplam 106 taş ile oynanır. Her oyuncunun elinde 14 taş bulunmak zorundadır. Elindeki seriyi oluşturabilmek için oyuncular sırayla yerden taş çeker ve fazla olan taşı sağ yanındaki oyuncuya atarak oyunu sürdürürler. Okey taşları 4 değişik renkten oluşur. Sayılar ise 1 ile 13 arasındaki sayılardır. Her rakam renginden iki tane bulunmaktadır. misal olarak iki tane kırmızı 3, iki tane siyah 3 gibi bütün taşlardan çift olarak bulunmaktadır. sayılar haricinde iki tane rakam bulunmayan düzmece okey taşı bulunmaktadır.

101 çanak okey oyna

101 Çanak

101 Çanak Okey oyununda üstünde rakam bulunmayan ve düzmece okey adıyla kullanılan, yalnızca okey taşının sayısı yerine kullanılabilecek iki tane taş bulunmaktadır. okey taşı misal olarak kırmızı 5 ise taş listesi yaparken kırmızı 4 – düzmece okey – 6 şeklinde liste yapabilirsiniz. Sahte okey her elde okeye dönüşen taşın yerini alan taştır. Bu taşın öteki bir kıymeti bulunmamaktadır.

Çanak Okey 101

Çanak Okey 101 ile salonumuz içinde bir birinden değişik çanak oyunları ile tanışa bilirsiniz. Sizler için seçenekli çanak oyunlarımızı hazırladık ve salonlara bölmüş durumdayız. Oynamak istediğiniz çanak oyununu seçerek derhal o oyuna bağlana bilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir