resim59582222

Trend Okey Odaları

82 / 100

Trend Okey OdalarıTrend Okey Odaları Ülkemizin en sevilen oyununu “canlı okey oyna” olarak lanse ederek sizlere sunuyoruz. Oyunumuzun olabildiğince süratli ve kullanımı kolay bulunduğunu idrak etmek için içeri girmeniz ve deneyim etmeniz gerekecek.

Canlı okey oyna : Cep telefonu, bilgisayar ve tablet bilgisayarlarınız ile basitçe giriş yapabileceğiniz okey odalarımızda yüzlerce oyuncu ile vakit farkı olmadan okey oynayabilirsiniz. Ayrıca oyunda yeni insanoğlu ile tanışıp kendinize bir okey arkadaşı edine bilirsiniz.

Yeni Trend Okey Odaları Oynama Siteleri

Online oyun oynamak için yeni oluşturulan canlı okey oyna sitelerini merak edenleri Trend Okey  300 benlik oyun salonlarına bekliyoruz.

Canlı okey oynama : Bu oyun ile ilgili yeteri kadar bilginiz varsa artık başkaları ile oynayabilirsiniz demektir. Rakiplerinizi yenerek oyun tecrübenizi yükseltebilir ve puanlarınızı katlaya bilirsiniz.

Oyunumuz gold (özel) üye olarak oyunlardan daha fazla puan alma şansına haiz olabilirsiniz. Ayrıca da oyunda düzgüsel kullanıcılardan daha üst sıralarda durabilirsiniz.

Online Trend Okey Odaları Oyunu Oynamak için Ne yapmak gerek?

Bu oyunu oyunu çevrimiçi oynamak için tablet bilgisayarlarınızdan veya akıllı cep telefonlarına haiz olmanız kafi olacaktır. Buna sahipseniz google ve/veya öteki arama motorlarını kullanarak 101TrendOkey.Com yazarak canlı okey odalarına giriş yapmanız kafi olacaktır.

Online okey oyna : Oyunun heyecanını bilenler için bilhassa eşli okey oynamak olabildiğince zevklidir. Eşli oyunlar daima tek oynadığınız oyunlardan daha fazla zevk veren oyun türüdür.

Mobil oyuncular için bilhassa sohbet ve oyunun aynı anda yapıldığı ortamlar olabildiğince azdır. Oyunumuzun sohbet özelliği vasıtası ile canınız sıkılmadan oyunlar oynayabileceksiniz.

Canlı oyun odalarında birbirinden değişik oyuncularımız ile yarışmalar yapabilir ve okey turnuvalarına katılabilirsiniz. Kazananlara muhtelif hediyeler vererek oyunda muhtelif seviyelere yükselebilirsiniz..

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir