Mynet Okey Turnuvası

Mynet Okey Turnuvası

83 / 100

Mynet Okey TurnuvasıMynet Okey Turnuvası, Mynet Çanak Okey Oyna, 101, Çanak gibi değişik sürümleri bulunan oyuna profil resminiz ve üyelik işleminiz ile derhal giriş yaparak ulaşım olanağı bulabilirsiniz. Bunun beraberinde epey profesyonel bir şekilde yalın ara yüz ve 3D dizayn sonucunda yer verilen masa oyunu olarak oynanabilir.

Mynet Okey Odaları ürkiye’nin ilk sosyal medya aracı olma özelliği taşıyan oynamanız için öne çıkmaya devam etmekte. Farklı okey odalarına bağlantı kurarak siz de derhal oyun oynama şansını her anlamda derhal yakalama olanağı elde etmiş olacaksınız.

Üstelik oyun cinsini teşhis ve kısa sürede okey odasına interaktif bağlantı kurarak oyuna dahil olmanız muhtemel. Okey odasında başka üyelerle ayrıyeten muhabbet etmek de muhtemel. Bunun için muhabbet paneli eklentisi üzerinden başka üyelerle yazılı savaş kurma üstünlüğü yakalayacaksınız. Gerçekten bütün bu kriterleri yönünden değerlendirilirse ehemmiyet teşkil eden kalitesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Mynet Çanak Okey

Okey türü arasında en en mühim mynet okey 101 ile mantıksal güç kullanarak oyunu kazanmaya hazır olun. Bir epey zihinsel antrenman ve yüksek tempoda zihinsel spor özelliğindeki bu oyunla rakiplerinizi alt etmeyi başaracak mısınız? Oyunda gene 4 şahsiyet iştirak gerçekleşmektedir. Oyuna ilk başlayacak şahıs zar atışıyla teşhis edildikten sonra ilk şahıs 15 taş bulundurur.

Okey OynaMynet Çanak Okey OynaOyunu kazanmak gene klasik okey oyunuyla denk özellik işaret ediyor. Bu özelliği yönünden değerlendirildiği vakit her halükarda çok kolaylıkla oynanabilir ebatı olarak karşımıza çıkmaya devam ettiğini dile getirmemiz olanaklıdır. Tüm bu kriterleri sonucunda yer verilirse ehemmiyet teşkil ettiğini mutlaka öneme almamız olanaklı duruma geliyor. Okey oyunu masa oyunları arasında en çok ilgi gören bir oyun türüdür. Bu oyunda maksat tıpkı renkteki üç yahut dört taşı ıstakaya yerleştirmektir.

Ya dahi tıpkı sayının ardışık olarak gene ıstakaya dizilerek toplam 14 per yapılması amaçlanmaktadır. Bunun beraberinde mynet okey oyununda çifte bitiriş özelliği ile çift kümeler durumunda 7 per yaparak dahi oyunu kazanmak muhtemel olacaktır. Bu sayede oyuna iştirakçilerin kıvrak bellek ve mantıksal düşünme ve yargılama becerisini programa dökme yetilerinin denetlenmesi amaçlanmaktadır.

Okey Oyna

İşte yer verilen bütün bu özellikleri ışığında değerlendirildiği vakit her halükarda aslında de profesyonelce karşımıza çıkan ortamda oyun türü olarak değerlendirilir. Bu nitelikleri ışığında yer verildiği vakit her anlamda oyunu farazi ortam üzerinden kolaylıkla oynamanız muhtemel kılınır.

 

Çanak Okey’e Facebook yahut konuk hesabıyla giriş yapılabiliyor. Hemen oyna, salon seç, arkadaşlarım, satın kırmızı ve en iyiler gibi katagorilerin kullanıcıların sunuluyor. Şehirlere göre kategorilendirilmiş opsiyon Çanak Okey iPhone uygulamasında dahi sahip olunan olduğunu paylaşalım. Yazının başında dahi belirttiğimiz gibi Çanak Okey, ‘in önde gelen oyunlarından.

Rakamlardan konuşmak gerek görülürse, Çanak Okey bu ana kadar Facebook üstünde 5 milyar kere oynanmış. Mynet 14 programa ulaştı Mynet’in son zamanlarda oyun kategorisinde mobile ağırlık verdiğini örüyoruz.

MYNET SOHBET ODALARIİlk uygulamasını 2010 senesinde sunan işletme, şimdilik 4 platform üstünde 14 programa ulaşmış halde. Mobil segmentte toplamda 1 milyon indirilme rakımına ulaşan Mynet, iOS, Android, Nokia ve Bada işletim sistemlerinde yer almakta. Mynet’in bütün oyunları maaş toplamda 12 milyon şahsa ulaştığını geçen hafta sizlerle . Şirketin toplamdaysa 40 adet oyunu bulunmaktadır.

Özellikle ulaşım araçlarında elinden iPhone’larını düşürmeyen okeyseverler yönünden programın indirileceğini söyleyebiliriz. Hedef kitlenin akil telefonlu okeyseverler olduğunu düşünecek olursak, Mynet Çanak Okey’de yakaladığı rakamların üstüne çıkacaktır. Şu anda yalnızca iPhone’lar için yayında olan Çanak Okey indirebilirsiniz.

Kaynak : Zurna SohbetOkey OynaOkey Plus  – Radyo Dinle

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir