resim78957969

Bedava Okey Nasıl Oynanır?

Bedava Okey Nasıl Oynanır? Okey bildiğiniz gibi kahvehane oyunudur. Fakat artık insanoğlu okeyi web ortamında oynuyorlar. Fakat yeni okey oynamaya başlayanlar bedava okey iyi mi oynanır bilmiyorlar. Bu yüzden web üstünden parasız okey oynamak isteyenler okey oynama sitesine girerek kolaylıkla okey oynayabilirler. Okey oynama siteleri içinde bulunan ve üye olan tüm okey severlere yüksek puanlar veren site parasız şekilde üye olma fırsatı sunuyor.

Bedava okey oynama sitesine giriş yapan ustalaşmış okeyciler hem okey oynuyorlar hem de site üstünden para kazanıyorlar. Bedava okey oyunu sitesinde birden fazla hususi ve vip oda bulunuyor. Bu okey odalarından parasız okey oynamak isteyenlerin hesaplarına puan yüklemeleri gerekiyor.

Bedava Okey Oynamak Zor mu?

Bedava okey oyunu sitesinde okey oynamak olabildiğince basit şekilde yapılıyor. Bedava okey oynamak ve para kazanmak isteyen okey severler ilkin siteye üye olmaları gerekiyor. Sonra siteden istediği parasız okey türünü seçerek istediği odada okey oynayabiliyorlar. Bedava okey oyun sitesinde üyelik parasız şekilde yapılıyor. Oldukça güvenilir olan okey oyun sitesi birden fazla üyesine yüksek para kazanma imkanı veriyor. Okey oynama sitesinden parasız çanak ve 101 okey oynayarak para kazanmak dilerseniz derhal üye olun.

Bedava Okey Üyelik Hakkında

Bedava okey sitesinde para kazanmak isteyen okey severler siteye basit şekilde üye olabilirler. Siteye üye olmak için yapmanız gerekenleri yazacağız.

  • Bedava okey sitesine tıklayınız.
  • Bir kullanıcı ismi ve gizyazı belirleyiniz.
  • Bir e-posta adresi belirleyin.
  • Sonra onay kodundaki numaraları yazın.

Site yönetimine bilgilerinizin onaylanması için yollayın. Bedava okey oyunu site yönetiminin yolladığı mailinizden onaylayarak üyeliğinizi aktive edin. Daha sonrasında çanak okey oynayarak yüksek paralar kazanın.

Bedava Okey Odaları

Bedava okey oyun sitesine üye olduktan sonrasında hem düzgüsel oda, hem hususi oda, hem de vip odalara giriş yapabilirsiniz. Okey oynayanların seviyeleri bu okey odalarında belirleniyor. Aynı şekilde ne kadar fazla para elde edebileceğinizi odaları tercih ederek yapabiliyorsunuz. Açmış olduğunuz hesabınıza puan satın alarak istediğiniz parasız okey odalarına giriş yapın ve okey oynayarak varlıklı olma şansını elde edin.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir